Dětský koutek

Pizzeria La Gamba

Vážení hosté, jako jedna z mála restaurací v Brně Vám můžeme nabídnout dětský koutek, který se nachází uvnitř restaurace. Děti si v něm mohou hrát po celou dobu Vaší návštěvy u nás a tím Vám umožní lepší a klidnější vychutnání Vašeho obědu nebo večeře. Je určen pro děti od tří let a je otevřen po celou otevírací dobu restaurace (mladší děti mohou do koutku pouze se souhlasem rodičů, popřípadě dle vyspělosti dítěte).

Pizzeria La Gamba

Snažili jsme se vytvořit tento koutek tak, aby nedocházelo ke zranění dětí, proto jsme volili co nejvhodnější materiály a hračky. Je ovšem pouze na rodičích, aby svým přístupem zabránili zranění svých dětí. Za případné zranění způsobené v našem koutku odpovídají pouze rodiče. Pro děti jsou také připraveny lízátka a bonbóny. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit, těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám a Vašim dětem dobrou chuť a příjemnou zábavu.Pořádání akcí

Restaurace disponuje 100 místy, je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a ve spodní části restaurace je k dispozici místnost pro max. 25 osob, vhodná k pořádání různých akcí, večírků, rautů nebo svateb.

Více informací

Dětský koutek

Jako jedna z mála restaurací v Brně Vám můžeme nabídnout dětský koutek, který se nachází uvnitř restaurace. Děti si v něm mohou hrát po celou dobu Vaší návštěvy u nás a tím Vám umožní lepší a klidnější vychutnání Vašeho obědu nebo večeře.

Více informací

Letní posezení

Pro horké letní dny je nachystána velká letní zahrádka v klidné zadní části restaurace s rozšířenou nabídkou jídelníčku o různé druhy salátů, nealkoholických i alkoholických koktejlů.

Více informací