Letní zahrádka

Pizzeria La Gamba

Pro teplé letní dny je vám k dispozici velká letní zahrádka v zadní klidnější části restaurace. Mysleli jsme opět i na vaše děti, pro které je postaven malý koutek, který je zabaví na nezbytně dlouhou dobu, kterou budete potřebovat k vychutnání našich jídel.

Máme zde k dispozici i gril na selátko anebo rošt s dřevěným uhlím na grilování různých druhů mas a zeleniny, které využíváme především na předem domluvené akce.


Letní terasa

Pizzeria La Gamba

V červenci 2013 jsme otevřeli malou letní terásku před restaurací s výhledem na plavecký stadion a s kapacitou 24 míst.

K této letní terásce je bezbariérový přístup.Pořádání akcí

Restaurace disponuje 100 místy, je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a ve spodní části restaurace je k dispozici místnost pro max. 25 osob, vhodná k pořádání různých akcí, večírků, rautů nebo svateb.

Více informací

Dětský koutek

Jako jedna z mála restaurací v Brně Vám můžeme nabídnout dětský koutek, který se nachází uvnitř restaurace. Děti si v něm mohou hrát po celou dobu Vaší návštěvy u nás a tím Vám umožní lepší a klidnější vychutnání Vašeho obědu nebo večeře.

Více informací

Letní posezení

Pro horké letní dny je nachystána velká letní zahrádka v klidné zadní části restaurace s rozšířenou nabídkou jídelníčku o různé druhy salátů, nealkoholických i alkoholických koktejlů.

Více informací